Blog

Malé životní etudy

 

ZemanovaMalé životní etudy

Mým úkolem a posláním je v podstatě naznačit cestu, kterou se máte vydat. Já vám jen přeložím z karet reálné informace o případných překážkách a nástrahách a poskytnu vám k nim psychologický a analytický rozbor. Jak s tím naložíte je jen na Vás, nebojte se však, ráda Vám pomohu, jak jsem i úspěšně pomohla jiným lidem …

1) Dva bratři z Německa začali v devadesátých letech v Praze podnikat. Otevřeli autosalon, který velice prosperoval. Najednou se vše začalo kazit. Přišlo obvinění z daňových podvodů. Protože často jezdili i domů, byl dokonce zainteresován INTERPOL. Potom došlo k tomu, že oba byli ve svém domovském státě vzati do vazby. V té době jsem jimi byla oslovena, abych pomohla. V kartách jsem zjistila, že v jejich blízkosti je osoba, která jim škodí. Ukázalo se, že je to jejich právník, který byl podplacen konkurencí a v procesu vystupoval v jejich neprospěch. Po jeho výměně byli oba propuštěni a veškerá obvinění stažena.

2) Navštívil mě klient, že se mu ztratila manželka. Policie ani po několika týdnech nic nezjistila, tak se obrátil na mě. V kartách jsem zjistila, že žena žije a je v pořádku. Pak jsem zjistila, že se nachází blízko muže, kterého miluje, ale není to manžel. Nakonec ji manžel s pomocí mých indicií a soukromých detektivů vypátral u milence na druhém konci republiky. Po čase mě manžel za pomoc poděkoval a pozval na svou druhou svatbu.

3) Přišla paní s tím, že má problémy v zaměstnání. Vedoucí ji začal kárat a vyčítat malou snahu a výkonnost. Byla rozhodnuta změnit zaměstnání, ve kterém byla až dosud spokojená. Z karet jsem zjistila, že v kolektivu je žena, která se staví jako její kamarádka, ale po straně a zejména u vedoucího ji pomlouvá. Po měsíci se paní ozvala, že jsem měla pravdu. Odhalila o koho jde, s vedoucím si vše vyříkali. Nakonec odešla ta druhá.

4) Kontaktoval mě pán, kterému zjistili závažnou onkologickou chorobu. Od lékařů se dozvěděl, že jeho dny jsou sečteny a konec nebude dlouho trvat. Vyložila jsem mu karty, ve kterých vyšlo, že předpověď není sice zcela pozitivní, ale není to tak akutní, jak usuzovali doktoři. Díky mé předpovědi se vzchopil a zabojoval. Později jsem se od jeho rodiny dozvěděla, prožil ještě několik naplněných let.

5) Jednou v noci mě vzbudil telefon. Rodinného přítele, kterému bylo 60 let, odvezla záchranka do nemocnice s prasklou žilkou v mozku. Jeho manželka chtěla znát prognózu. Ještě v noci jsem vyložila karty, kde vyšlo, že se nejedná o fatální záležitost a on bude brzy v pořádku. Zprávu mu předala a později mně řekla, že jak mu lékaři můj vzkaz předali, zabojoval a jeho stav se rázem zlepšil. Nedávno oslavil ve zdraví 75 narozeniny.

6) Před časem mě navštívila paní, která po smrti manžela žila několik let sama. Potom se v lázních seznámila s pánem, který se jí líbil a byl jí velice sympatický. Prostě se zamilovala. Když se svěřila přítelkyním, všechny jí vztah vymlouvali. Přesvědčili ji, že mu jde především o její dům a další majetek. Vyložila jsem jí karty, kde mně vyšlo, že onen muž je poctivý a že ji má moc rád, a to bez postranních úmyslů. Paní odešla spokojená. Nedávno se mi ozvala, poděkovala mně s tím, že je s oním pánem (nyní již manželem) opět šťastná.

Chcete se podělit i o Vaše zkušenosti? Volejte +420 777 999 054 nebo mi napište …

←  Blog