CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT?

ZDE JSOU MÉ SLUŽBY

vykládání karet

Chcete znát budoucnost lidí, kteří Vás obklopují? Jak se dostat z někdy velmi obtížných životních situací?

Horoskopy

Budhistické horoskopy, kdy máte šťastný rok, kdy si dát pozor a na co, jaký bude Váš život?

psychoanalýza

Terapie prostřednictvím komunikativní interakce ...vždy společně promyslíme tu správnou cestu k úspěchu ...

vztahová kompatibilita

Jak najít harmonii ve vztazích s Vašimi blízkými, upevnit vztahy a zlepšit porozumění ...

horoskop vašeho zdraví

Které nemoci by Vás mohly trápit, jakým se můžete vyvarovat a jak začít se včas o sebe dbát?

ŠŤASTNÉ dny, HODINY, i Barvy

Kdy jste plni energie, ve kterých dnech i hodinách je Vaše štěstí, jaké jsou Vaše šťastné barvy?

Přiznejte se kdo alespoň jednou nezatoužil nahlédnout trochu do budoucnosti a poodhalit tajemství života. Je to věčná otázka co je lepší? Být v nejistotě nebo poznat svojí budoucnost i když předtím byli překážky a spíš najít cestu k úspěchu a pohodě.

Má cesta k výkladu karet a sestavení horoskopu začala již od malička. Do tohoto umění mne zasvětila má babička a i také maminka. Obě ovládali tímto uměním, dokonce vynikali i výkladem na kávovou sedlinu, tzv. lógr.

Babička odhadla již v mém útlém dětství, že jsem od ní zdědila intenzivní dar poznávat charaktery lidí podle obličeje i hlasu a vynikající cit řešit situace, které se nám v životě přihodí. Do teďka vzpomínám na obě na jejich moudrost, vzdělanost, duševnost a také i na lidi, kteří jim byli vděční za jejich před povídavost co se týká výkladu karet a jich úctu k nim.

Babička, po smrti svého otce, který byl církevním farářem, vyrůstala a byla vychovávaná do svých 18 let vychovala v klášteře. Čili její dětství nebylo jednoduché, myslím, že to i mě nějakým způsobem hodně pomohlo i mém vlastním životě. Ten zažil již nemálo překážek a pekelných situací. Ne vždy jsem si věděla rady, a tak jsem si začala zkoušet vyložit si i na sebe. A fungovalo to. Když jsem se svěřila přátelům a známým, také vyzkoušeli a začali ke mně chodit. Tímto způsobem jsem začala pomáhat i lidem, které jsem dokonce i neznala v jejich těžkých, někdy velmi obtížných životních situacích.

Jak začíná vykládání karet? Předem tím než začnu, doporučuji si sestavit horoskop podle celého data narození, ideálně i hodinu. Dělám to podle „těla Buddhy“. Tyto znalosti jsem získala po mnohočetných návštěvách Dálného Východu jak Indii, Číně, Japonska, Barmy i Vietnamu, kde vyznávají Buddhizmus.

Doporučuji svým klientům si vše poznamenávat včetně horoskopu a výkladu karet. Horoskop obsahuje globálně Vás život do cca. 70 let. Ze zkušeností vím, že člověk může být rozechvěný tak na důležité věci může zapomenout, i přesto, že jsou pro něho velmi důležité a pomohli a připomněli mu později východisko ze složitých situací.

Co se týká výkladu karet, měli by jste vědět, že karty jsou velmi citlivé a upozorní Vás čeho je třeba vyvarovat a v čem je možné získat životní úspěch a štěstí. Navíc se dovíte, které jsou Vaše šťastné dny, hodiny, ve kterých jste plni energie, a ve kterých Vám štěstí, navíc např. jaké jsou Vaše šťastné barvy. Horoskop Vašeho zdraví Vám napoví, které nemoci by Vás mohly trápit, jakým se můžete vyvarovat a jak začít se včas o sebe dbát.

Ve výkladu karet se může také stát, že jsou lidé, kteří Vám buď nepřejí a nebo jsou záludní, a tak před ukončením hlavního výkladu, na Vás rozložím karty i na dotyčného člověka pokud se objevil v hlavním výkladu, abychom zjistili, co si o Vás myslí, o jeho postoji k Vám.

V kartách uvidím i Vaši minulost neboť bez ní není přítomnosti ani budoucnosti. Vyhnete se tak nepříjemností a životních kolizí.

Nesouhlasím s názorem lidí, kteří si myslí, že pokud něco vyjde špatného v kartách tak je to nastálo, protože pokud máte správné informace, je možné provést korekce. Celkové sezení trvá hodinu a půl, po výkladu karet vždy dělám psychologický rozbor a vždy společně s klientem promyslíme tu správnou cestu , kterou by měl nastoupit k úspěchu a bezpečnému šťastnému životu.

Od celého srdce přeji vše to nejlepší co je pod sluncem. Zdraví Vás...

Larisa